Adem KOCADAĞ

Değerli müşteri dostlarımız,

KCC Deniz boyaları olarak öncelikli hedefimiz sektörde kabul gören, saygı duyulan, her zaman övgü ile söz edilen bir firma olmak.Sürdürülebilir büyüme istiyoruz..bunları başardığımızda ticari hedefimize,hakettiğimiz pazar payına da ulaşmış olacağız. Orta ve uzun vadede tüm hedeflerimize ulaşacağımıza, sizlerin desteği ve bize güveninizle, inanıyorum; firmamızın altı ayda ulaştığı başarılar bu konuda bizi dahada cesaretlendiriyor.

Tüm müşterilerimizin bizi tercih ettikleri zaman her anlamda en doğru tercihi yaptıklarından emin olmalarını istiyoruz. Çünkü bizim yanlış yapma lüksümüz yok, harcayacak kredimiz yok. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti hedefimiz sektör ortalamasının çok üstünde ve hep öyle kalmaya devam edecek.

Bu bağlamda şimdiye kadar bizi tercih eden ve tercih edecek tüm müşteri dostlarımıza teşekkür ediyor, her türlü yapıcı eleştiri ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle.


Adem KOCADAĞ

27 yıllık gemi boyası bilgi birikim ve tecrübesini denizci dostlarıyla paylaşmak için KCC Deniz Boyası firmasını kuran Adem KOCADAĞ, İTÜ Gemi İnşaatı ve Gemi Makina Mühendisliği mevzunu. Üniversiteden sonra tersane ve gemi tecrübelerinden sonra boya sektöründe teknik servis (boya enspektörlüğü), satış, satış koordinatörlüğü ve güney avrupa bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Mart 2009 tarihinden itibaren KCC Deniz boyaları avantajlarını, kazandıran çözümlerini sektöre sunuyor.

e-mail: adem@kccturkiye.com

Salih EYÜP

Temmuz 2009 tarihinde KCC Deniz Boyalarına katılan Salih Eyüp 25 yıllık bir deniz boyaları bilgi ve tecrübesine sahip.Deniz boyalarının tüm saha faaliyetlerinde, teknik servis departmanı ve satış departmanlarında uzun yıllar başarılı bir şekilde müşterilerine kendi deyimiyle “danışmanlık” yaptı.
e-mail: salih@kccturkiye.com